Pozemek k podnikatelským účelům 5.534 m2

  Lokalita : Drevníky, Příbram
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Drevníky, Příbram
  Cena:
  2 711 660Kč
  Poznámka k ceně:
  vč. advokátního servisu a úschovy kupní ceny, vč. provize RK

  Popis objektu

  Nabízíme Vám pozemky (lze i samostatně) na velmi krásném, jedinečném a přírodou obklopeném místě, u obce Drevníky, pouze 45 km od Prahy a jen 1,5 km od Vltavy (vyhlášená rekreační oblast Županovice).

  Jedná se prodej pozemku, případně lze dva vedle sebe (5.534 m2 a 5.970 m2), o které již několik majitel pečuje vše zde připravil pro případnou podnikatelskou činnost, ideálně nyní dle současného, územního plánu, zemědělské využití s nutným zázemím (např. velké zahradnictví, chov koní, rybníkářství, chov jakýchkoliv jiných zvířat, sad, parkování např. lodí apod.).

  lze umístit na pozemek např. mobilheim a pozemky tak využívat nejen k zemědělským (podnikatelským účelům), ale i současně krásné a nerušené rekreaci, kde neřešíte velikost pozemku, klid bez sousedů a kde si celý den užijete na plno sluníčko a krásné výhledy do okolí.

  Na pozemku již současný majitel za několik posledních let vybudoval: vlastní vrt, elektřina 230/380 vč. jističe 3x25A (podružné hodiny, více info RK), přírodní oplocení ze dřeva, mešní stavby (sklad, přístřešek pro ovce (případně dřevník, zateplená buňka, posezení, prostor pro dřevo). Odpady nutno svést do vlastní jímky, případně udělat vlastní ČOV.

  Dva sousední pozemky jsou již také prodány vč. mobilheimu a sítí.

  V budoucnu pravděpodobně možná výstavba RD změnou územního plánu, případně kombinace se zemědělstvím, lze i dohoda se sousedním vlastníkem, se zřejmě stejným záměrem.

  Pozemek je nyní vhodný i jako výborná investice, zatím s rekreačním a zem. využitím s výhledem na budoucnost a krásné nerušené bydlení uprostřed přírody s okolními lesy.

  V okolí mnoho lesů pro houbaření, pěší a cyklo turistiku, Županovice (možnost koupaní, písečné pláže, ideální pro rekreaci, vodáctví a rybaření) vzdálené jen 1,5 km. V obci Drevníky základní potřebná obč. vybavenost.

  Lokalitu doporučuji, velmi dobře znám. Rád Vás na pozemku nezávazně provedu, vše vysvětlím a ukážu.

  Základní info

  Adresa :
  Drevníky, Příbram

  Plochy

  Plocha podlahová:
  5534m2
  Plocha pozemku:
  5534m2

  Dopravní dostupnost

  Silnice

  Další údaje

  Zdroj vody:

  Místní zdroj

  Telekomunikace:

  Ostatní

  Elektro:

  230V

  Máte otázku?