Stavební pozemek 3.863 m2, Vranovice, okr. Příbram

  Lokalita : Vranovice, Příbram
  Evidenční číslo:
  Adresa:
  Vranovice, Příbram
  Cena:
  5 990 000Kč
  Poznámka k ceně:
  vč. úschovy a servisu advokátní kanceláře, vč. provize RK
  Umístění:
  Okraj obce

  Popis objektu

  Nabízíme Vám pěkný, rozlehlý pozemek na velmi hezkém, rovném a nově vznikajícím místě zástavby RD, na okraji obce Vranovice, okres Příbram.

  Jedná se dle územní plánu o stavební parcelu vhodnou k výstavbě RD.
  Pozemek je situován na okraji obce v nové, budoucí zástavbě pro bydlení, s hezkým výhledem na okolí Brd a u místního rybníčku.

  Pozemek lze napojit na elektřinu 230/380V, obecní kanalizaci (nově vybudované letos obcí Vranovice, připojení se předpokládá cca jaro léto 2022). Vodu nutno řešit vlastním vrtem. K pozemku vede zpevněná, obecní, příjezdová komunikace.

  V obci Vranovice se nachází místní hostinec, školka, obecní úřad a zastávka autobusu s dobrým spojením na Příbram Rožmitál pod Třemšínem Plzeň. Veškerá pak potřebná obč. vybavenost v Rožmitálu pod Třemšínem vzdáleném jen 3 km. Příbram vzdálená 9 km, Praha 60 km.

  Pozemek je vhodný jak k bydlení, tak i případně k rekreaci a to hlavně díky Brdským lesům v okolí a vyžití cykloturistky, houbaření, rybaření atd. Přírodní pěkné koupaliště vč. zázemí a dětského hřiště v Rožmitálu pod Třemšínem.

  V případě zájmu Vám rádi vyřídíme financování prostřednictvím hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a nulovým poplatek za vyřízení, vč. odhadu banky zdarma.

  Základní info

  Umístění :
  Okraj obce
  Adresa :
  Vranovice, Příbram

  Plochy

  Plocha podlahová:
  3863m2
  Plocha pozemku:
  3863m2

  Dopravní dostupnost

  Autobus, Silnice

  Další údaje

  Telekomunikace:

  Ostatní

  Přístupová cesta:

  Asfaltová

  Odpad, kanalizace:

  Veřejná kanalizace

  Elektro:

  230V

  Máte otázku?