Stavební pozemek 3.863 m2, Vranovice, okr. Příbram

Lokalita : Vranovice, Příbram
Evidenční číslo:
Adresa:
Vranovice, Příbram
Cena:
5 990 000Kč
Poznámka k ceně:
vč. úschovy a servisu advokátní kanceláře, vč. provize RK
Umístění:
Okraj obce

Popis objektu

Nabízíme Vám pěkný, rozlehlý pozemek na velmi hezkém, rovném a nově vznikajícím místě zástavby RD, na okraji obce Vranovice, okres Příbram.

Jedná se dle územní plánu o stavební parcelu vhodnou k výstavbě RD.
Pozemek je situován na okraji obce v nové, budoucí zástavbě pro bydlení, s hezkým výhledem na okolí Brd a u místního rybníčku.

Pozemek lze napojit na elektřinu 230/380V, obecní kanalizaci (nově vybudované letos obcí Vranovice, připojení se předpokládá cca jaro léto 2022). Vodu nutno řešit vlastním vrtem. K pozemku vede zpevněná, obecní, příjezdová komunikace.

V obci Vranovice se nachází místní hostinec, školka, obecní úřad a zastávka autobusu s dobrým spojením na Příbram Rožmitál pod Třemšínem Plzeň. Veškerá pak potřebná obč. vybavenost v Rožmitálu pod Třemšínem vzdáleném jen 3 km. Příbram vzdálená 9 km, Praha 60 km.

Pozemek je vhodný jak k bydlení, tak i případně k rekreaci a to hlavně díky Brdským lesům v okolí a vyžití cykloturistky, houbaření, rybaření atd. Přírodní pěkné koupaliště vč. zázemí a dětského hřiště v Rožmitálu pod Třemšínem.

V případě zájmu Vám rádi vyřídíme financování prostřednictvím hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a nulovým poplatek za vyřízení, vč. odhadu banky zdarma.

Základní info

Umístění :
Okraj obce
Adresa :
Vranovice, Příbram

Plochy

Plocha podlahová:
3863m2
Plocha pozemku:
3863m2

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Další údaje

Telekomunikace:

Ostatní

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

230V

Máte otázku?